KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13647028
nr 1364 7028
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Etsning, Lars Lerin (f. 1954), Handkolorerad, Sverige. Signerad, numrerad 8/10, Daterad 2004, "YAZD". Motivet: 20x39cm
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
15.000 kr
Såld:
20.500 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:45:12
12.000 kr
14.500 kr
16.000 kr
18.000 kr
19.000 kr
19.500 kr (Budbetjänt)
20.000 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska